קצת עליי...
שירן, אמא לשני מתוקים, גרה בגבעת שמואל, בוגרת שנקרB.design עיצוב טקסטיל - התמחות באופנה.


האהבה שלי לאופנה התחילה עוד מהתיכון והובילה אותי ללימודי תואר אקדמי בעיצוב טקסטיל. לאחר ארבע שנות לימוד מאתגרות, מסקרנות ומעניינות סיימתי את לימודיי בשנקר מלאת התרגשות , השראה ודחף ליצור.
את ההשראות שאבתי מהמובילים בתחום האופנה בניהם 'אליאב ששון' –איתו חוויתי בסיס מדהים לכישוריי היום, היינו מסרטטים עיצובי שמלות יחד ומתכננים את הפרטים הכי קטנים בבגד באותם עיצבתי בעבודת יד, ברמת הוט קוטור.


האהבה שלי לפרטים הכי קטנים בעיצוב הבגד יחד עם הכמיהה שלי ליצירת פריט מושקע ומתוכנן עיצובית בכל הפרטים הובילה אותי לתחום תכשיטי השיער, המטפחות, הסרטים וכיסויי הראש.

כך קם המותג "Shiran A",
ראיתי בחזוני מותג גבוה המחבר בין עולם העיצוב הגבוה ובין עולם הדת הרוחני, שני עולמות אותם אני חולקת בחיי היומיום. כל ההשראות אני שואבת מעולם האופנה הבינלאומי ודווקא מעיצוביי פרטיי לבוש, אני חוקרת אותם ויזואלית ולוקחת מהם פיסת השראה לעיטור ראש מחמיא ומעטר את הראש בצורה ייחודית ויוצאת דופן.


כאישה, ניסיתי לחדד מה אנחנו הכי אוהבת? מה מלהיב אותנו כשאנחנו מתלבשות. הבנתי שהכי מושכים אתנו הפריטים הקלאסיים עם הטוויסט והטאצ' הייחודי שארצה ללבוש אותם ולהתרגש כל פעם מחדש.


העיצובים מובאים באתר במגוון גדול מאוד של צבעים והדפסים ושילובים שונים, כדיי שתוכלי לבחור את העיצובים שלך מתוך היצע רחב עשיר ומשובח.
את כל ההשראות ומה שמרגש אותי תמצאו כאן בחנות שלי.


מקווה שגם אתן תתרגשו...
שירן